O Nás

Naši spokojný zákazníci

 • 5 star review  Perfektna sluzba. Maximalna spokojnost.

  thumb Riki Kobak
  6/06/2018
 • 5 star review  Fantázia po nehode skvelá spolupráca rýchla kvalitna služba doporučujem každému hlavne Pán Kucerov bol dokonalý ďakujem. Juraj.

  thumb Durko Duri
  2/18/2018
 • 5 star review  Spokojna , nočný odťah bez problému ďakujem Vám chlapci .

  thumb Bianka Banduričová
  7/05/2017
 • 5 star review  Veľká spokojnosť, odporúčam (y)

  thumb Tomáš Bartoš
  2/05/2017
 • 5 star review  Super odporúčam.

  thumb Martin Andrejco
  10/27/2016

Kde nás nájdete?

Odťah vozidiel nonstop – v Košiciach a okolí.

Cieľom našej firmy Slovak Assistance, je v čo najkratšom možnom čase pomôcť motoristom v núdzi. Často nás postretnú na cestách nepríjemné situácie v podobe porúch na vozidle, alebo dopravnej nehody. Náš team je pre tieto situácie vyškolený a pripravený riešiť ich čo v najkratšej možnej dobe. Môžete sa na nás obrátiť na telefónnom čaísle 0944 985 425 , kde nájdu naši klienti riešenie z často krát nepríjemnej udalosti. Disponujeme širokou škálou odťahovej techniky. Vždy sa snažíme adekvátne k situácii posielať odťahové vozidlo, aby sme po šetrnej a ekonomickej stránke vyhoveli klientovi, motoristovi.

Príjazd na miesto do 45 minút, 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

 

Pre našich vyškolených a skúsených zamestnancov s 20 ročnou praxou je spokojnosť zákazníkov najvyššou prioritou – 24 hodín denne, 365 dní v roku. Naši zamestnanci sú jedny z najlepších vo svojom odbore – silný tím, rýchlosť, spoľahlivosť, flexibilita a skúsenosti sú základom nášho úspechu. Špecializujeme sa na odťahy a transporty vozidiel akéhokoľvek druhu, rovnako na asistenčné / havarijné služby. Neustále rozširujeme náš vozový park a technické vybavenie s cieľom ponúknuť našim klientom maximálne možné služby. Vďaka spoľahlivému vybaveniu sme vždy o krok pred konkurenciou. Sme tu na pomoc v ťažkých situáciách, pri problémoch s vozidlami, pri automobilových haváriách akéhokoľvek druhu.

 

Naše strediská v Košiciach a Bratislave sú pripravené slúžiť motoristom nepretržite 24 hodín denne NONSTOP