AUTOPOŽIČOVŇA

Naša spoločnosť Vám ponúka kvalitné služby krátkodobého a dlhodobého prenájmu vozidiel. Naša autopožičovňa ponúka nadštandardné služby, pri ktorých môžte nechať všetky starosti s autom na nás a vy sa bez problémov odvezte tam, kam potrebujete. Auto si môžete prevziať BEZ PRÍPLATKU kdekoľvek v Košiciach vrátane letiska alebo kdekoľvek inde na Slovensku s príplatkom. Samozrejmosťou je, že v našej požičovni nájdete celú škálu príslušenstva k autu za najlepšie ceny. Nielen preto sme najlacnejšia autopožičovňa na Slovensku, ktorá Vám ponúka nové vozidlá. Naša priorita je spokojný klient a to už či pri prebratí alebo odovzdaní vozidlá a taktiež pri riešení rôznych nečakaných udalostiach na cestách. A to v prípade rezervácie, odovzdania auta, či riešenia rôznych udalostí na cestách. Naši pravidelní klienti získavajú zľavu až do výšky 15%!

Naši zákazníci hľadajú maximalnú kvalitu, výhodné ceny vrátane podmienok a jednoznačne kvalitné služby. Naša autopožičovňa Slovakassistance spĺňa všetky tieto kvality. Našim zákazníkom venujeme maximum pozornosti a sme nanajvýš ústretoví vo všetkých ohľadoch, a to aj v našom vozovom parku, ktorý zahŕňa bežné modely na denné vozenie, ale aj luxusné autá pre radosť z jazdy!

V našej ponuke nájdete bežné hatchbacky, sedany s menšími turbomotormi, ktoré úplne vyhovujú nenáročným vodičom, ktorí potrebujú presun z miesta na miesto. Pre tých, ktorí na vozidlá majú vysoké nároky či už na silné motory alebo reprezentatívne vzhľady, tak pre tých tu máme luxusné vozy.

Autopožičovňa Slovakassistance disponuje veľkým vozovým parkom prevažne značky Škoda. Vozidlá sú nové, čisté, voňavé, a čo je v dnešnej dobe veľmi dôležité, tak aj po každom prevzatí vozidla od klienta sú naše vozidla poctivo dezinfikované ozónom.

Okrem iných výhod vás odbremeníme aj od zbytočných papierovačiek. Neriešite žiadne poistenie, prepisy, technické kontroly, lízing či iné skryté poplatky. Auto si prevezmete na základe jedného podpisu. Či hľadáte náhradné vozidlo alebo vozidlo len tak na víkend, či prichádzate ako turisti, využite naše služby autopožičovne a budete nadmieru spokojní!

Autopožičovňa Košice - Autopožičovňa Slovakassistance

Škoda octavia

Odťahová služba Košice Slovakassistance

Octavia combi

Odťahová služba Košice Slovakassistance

Škoda superb

Autopožičovňa Košice - Autopožičovňa Slovakassistance

Porshe cayenne