Odťahová služba

Naša odťahová služba a asistenčná služba má za cieľ v čo najkratšom možnom čase pomôcť v núdzi .
Disponujeme širokou škálou odťahovej techniky a špecialnej techniky, preto sa vždy snažíme posielať adekvátne vozidlo, aby sme tak čo najlepšie vyhoveli požiadavkam zákazníka.

Odťahová služba a Asistenčná služba Košice

ASISTENČNÁ SLUŽBA a ODŤAHOVÁ SLUŽBA

Naša asistenčná služba a odťahová služba je v prípade poruchy vozidla na ceste alebo inej neočakávanej udalosti plne pripravená pomôcť vám vo vašej situácii. Asistenčná služba a odťahová služba je poskytovaná pre všetky typy vozidiel, motocykle, obytné automobily, ale aj autobusy či kamióny.

Naše hlavné stredisko je v Košiciach a pobočky máme v Prešove a Michalovciach, ale sme vám pripravení slúžiť na celom území Slovenskej republiky alebo zahraničí, vďaka našim zmluvným partnerom. Naša odťahová služba a asistenčná služba disponuje rôznymi odťahovými vozidlami a poskytujeme aj odťah nákladných automobilov a kamiónov.

Okrem iného  vám naša asistenčná služba a odťahová služba môže pomôcť s:

  • naštartovanie vozidla pri nízkej kapacite akumulátora
  • oprava defektu vykonaná na mieste vyčerpanie paliva – oprava vykonaná na mieste
  • iné menšie poruchy, ktoré nevyžadujú odťah vozidla do servisu
Odťahová služba a Asistenčná služba Košice

Ostali ste v zahraničí? nevadí!

My vám pomôžeme! Stačí nám zavolať a vyriešime vašu krízovú situáciu za vás. Dopravíme vaše vozidlo a celú posádku domov, a to vďaka tomu, že naša odťahová služba a asistenčná služba disponuje aj vozidlom pre 8 cestujúcich. V prípade naliehavej situácie vám náš dispečing pomôže s rezerváciou hotela, vlaku, autobusu, a to všetko zadarmo!

POTREBUJETE PREVOZ Z MIESTA NA MIESTO?

Naši odborníci sú pripravení vám poradiť a sprostredkovať prepravu vozidiel, strojov a iných zariadení.

Prepravný poriadok